Klimatyczne miejsce

w którym każdy dzień
jest tworzeniem.

Domek na Mazurach

O Domku na Mazurach można długo opowiadać… To cała historia przybycia mojej mamy do Gierzwałdu, kawałek współczesnej historii polskiego rolnictwa, jego zmian od wejścia do Unii Europejskiej, zmiennych kolei losu ludzi i miejsca… Ale o tym może kiedyś przy ognisku.

Całoroczny domek wakacyjny dla 6-9 osób (3 sypialnie, 2 łazienki,w pełni wyposażony aneks kuchenny, salonik kominkowy), parter przystosowany do wypoczynku osoby na wózku inwalidzkim). Do Domku doprowadzony jest Internet, gościom bez dodatkowych opłat zapewniamy również drewno do kominka. Obiekt posiada trzy „słoneczka” – jest to najwyższa ocena wg kategorii WBN. Jest rekomendowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej.

Domek wynajmujemy w całości lub (w wolnych terminach) dostępne są poszczególne pokoje w domku. Domek otoczony jest przez drzewa, ogród i położony nieopodal tajemniczego stawu, w obrębie gospodarstwa. Jego położenie kilkadziesiąt metrów od głównego budynku z jadalnią, zapewnia prywatność i spokój. Kilkaset metrów wyprofilowanych tras spacerowych umożliwia dojście do miejsc widokowych.

Ze względu na naszych czworonożnych przyjaciół – zapraszamy gości bez zwierząt. W domku obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.