Klimatyczne miejsce

w którym każdy dzień
jest tworzeniem.

Plattówka położona jest nad własnym leśnym jeziorkiem, w malowniczej dolinie poza wsią Gierzwałd, w historycznej gminie Grunwald. Jednocześnie może wypoczywać u nas nie więcej niż 20 osób. To ważna informacja, jeśli preferujecie Państwo spokój, ciszę i kameralne warunki pobytu.

Zapraszamy do pokojów gościnnych dla 9-11 osób, na piętrze domu, gdzie znajduje się wspólny pokój wypoczynkowy dla Gości, z telewizorem, DVD, (mała biblioteka i kilka filmów) oraz niewielki aneks kuchenny ( lodówka z zamrażarką, płytka indukcyjna, naczynia, garnki, sztućce) – tu możecie o dowolnej porze zaparzyć sobie kawę lub herbatę.

Jeśli odpowiednio wcześnie podejmiecie Państwo decyzję o przyjeździe do „Plattówki”, możecie dokonać wyboru pokoju. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, we wszystkich pokojach dostępna jest sieć bezprzewodowa z Internetem.

Poniżej prezentujemy zdjęcia pokoi gościnnych.

Pokój lato

Wyposażony w podwójne łóżko, szafę, łazienkę z prysznicem. Stąd widać leśne jeziorko i częs sadu, dawną owczarnię, obecnie miejsce na nowe pomysły... a przed budynkiem owczarni, plac zabaw dla dzieci i miejsce na boisko.

Pokój warminski

Obszerny pokój z trzema pojedynczymi łożkami, szafą, dwoma dużymi oknami, duża łazienka z prysznicem. Jedno okno z widokiem na dawną owczarnie i plac zabaw. Drugie okno z widokiem na podwórze, a także najstarszy budynek pochodzący z 1928 roku. Zachowane są w nim tradycyjne elementy zabudowy mazurskiej. Warto poznać tajemnicę, którą kryje budynek...

Pokój wschód

Dwuosobowy pokój z podwójnym łóżkiem, stołem, szafą i łazienką z prysznicem. Z okna widok na przydomowy staw i największy z dębów rosnących w naszym siedlisku oraz na lipę drobnolistną, szemrzącą o zimowych herbatkach rozgrzewających.

Pokój zachód

Jedno lub dwu- osobowy pokój z podwójnym łóżkiem, szafą, biurkiem i półkami z małą łazienką z prysznicem. Z pokoju widok na budynek gospodarczy z 1928 roku, którego jeden z rogów kryje sekret.

zima

Pokój dwu-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami, szafą, biurkiem i łazienką. Widok z okna na budynek gospodarczy z 1928 roku i na część podwórka z wejściem do warzywniaka.

sala tv

W sali kanapa i trzy fotele, stół i szafa pełna książek. Szuflada z broszurami, mapami i informacjami o okolicy. Z Sali widok na przydomowy staw który łączy się kanałem z leśnym jeziorkiem a w zimie jest oświetlonym lodowiskiem.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.