top of page
plattowka-108.jpg

Nasze pokoje gościnne

Pokój Lato

Wyposażony w podwójne łóżko, szafę, łazienkę z prysznicem. Stąd widać leśne jeziorko i część sadu, dawną owczarnię, obecnie miejsce na nowe pomysły... a przed budynkiem owczarni, plac zabaw dla dzieci i miejsce na boisko.

Pokój Wschód

Dwuosobowy pokój z podwójnym łóżkiem, stołem, szafą i łazienką z prysznicem. Z okna widok na przydomowy staw i największy z dębów rosnących w naszym siedlisku oraz na lipę drobnolistną, szemrzącą o zimowych herbatkach rozgrzewających

Pokój Zima

Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami, szafą, biurkiem i łazienką. Widok z okna na budynek gospodarczy z 1928 roku i na część podwórka z wejściem do warzywniaka.

Pokój Warmiński

Obszerny pokój z trzema pojedynczymi łożkami, szafą, dwoma dużymi oknami, dużaą łazienka z prysznicem. Jedno okno z widokiem na dawną owczarnie i plac zabaw. Drugie okno z widokiem na podwórze, a także najstarszy budynek pochodzący z 1928 roku. Zachowane są w nim tradycyjne elementy zabudowy mazurskiej. Warto poznać tajemnicę, którą kryje budynek...

Pokój Zachód

Dwuosobowy pokój z podwójnym łóżkiem, szafą, biurkiem i półkami z małą łazienką z prysznicem. Z pokoju widok na budynek gospodarczy z 1928 roku, którego jeden z rogów kryje sekret.

Sala TV

Dwa fotele, stół i szafa pełna książek. Szuflada z broszurami, mapami i informacjami o okolicy. Z Sali widok na przydomowy staw który łączy się kanałem z leśnym jeziorkiem a w zimie jest oświetlonym lodowiskiem.

bottom of page